Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:00
Tårnby FF 3
Nørrebro United 7
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Tårnby FF 1
Oversidder
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Tårnby FF 2
KB 7
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
Tårnby FF
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Tårnby FF
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Tårnby FF
Vanløse
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Tårnby FF 2
Sønderbro Fight 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Tårnby FF
AB Tårnby
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Tårnby FF
Hvidovre IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Amager Pigefodbold
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Tårnby FF
B 1903
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
A27
KFUM BK, Roskilde
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ørestad IF 3
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kastrup 1
B 1908 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Tårnby FF 4
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 4
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Tårnby FF 4
Ørestad IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Ørestad IF 3
Fremad Amager 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
B 1908 4
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Fremad Amager 1
Kastrup 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
AB Tårnby 3
Tårnby FF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Ørestad IF 4
Fremad Amager 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Fremad Valby 4
CIK 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Fremad Amager 4
Tårnby FF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
CIK 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Kastrup 1
Ørestad IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Tårnby FF 1
B 1908 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Fremad Amager 1
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Ørestad IF 4
Fremad Valby 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
AB Tårnby 1
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Frem 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
CIK 1
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Oversidder
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
CIK 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Tårnby FF 2
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
AB Tårnby 1
KB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
KB 3
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
KB 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
Nørrebro United 1
Tårnby FF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
B 1908 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:20
B 1908 1
Hekla 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Oversidder
CIK 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Hekla 1
Tårnby FF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Frem 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Tårnby FF 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:10
KB 1
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:10
B 1908 2
B 1908 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Tårnby FF 3
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Tårnby FF
Fremad Amager
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:00
Tårnby FF
Hvidovre IF 4
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Tårnby FF
Glostrup
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Tårnby FF 1
Hekla 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Tårnby FF 2
Ørestad IF 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
18:00
Tårnby FF 2
Valby 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tårnby FF 3
Sundby Bk. 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tårnby FF 1
Hekla 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B 1908 3
Tårnby FF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Kastrup 3
Stefan
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tårnby FF 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Oversidder
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Tårnby FF 2
Pioneren
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Tårnby FF 3
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
CIK 2
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
B 1908 3
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Stefan
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Sundby Bk. 3
Kastrup 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
JIF Hakoah
Tårnby FF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Frem 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Fremad Amager 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Oversidder
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Ørestad IF 3
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Kastrup 3
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Tårnby FF 3
Stefan
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Sundby Bk. 3
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Frem 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
AB Tårnby (2)
AB Tårnby (3)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Tårnby FF 3
Fremad Valby 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
A27
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Tårnby FF
Sundby Bk.
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
A27
Ringsted IF
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
A27
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Tårnby FF 2
Brønshøj 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
A27
FFB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Tårnby FF
KB
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Tårnby FF
FA 2000 2
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Tårnby FF
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Tårnby FF 3
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
Tårnby FF
Østerbro IF
HHT
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|